Шерстяні вироби – тепло і комфорт суворої зими

Наступила зима і холодні вітри та люті морози лякають не тільки дорослих, а і сміливих дітей. Батьки закуповують захисний теплий одяг, взуття, шарфи та рукавички. І хочеться придбати не тільки зігріваючий захист, а і якісний. Тому зазвичай турботливі мами купують і собі, і дітям шерстяні вироби.

Вовна – це велика група тканин натурального походження. Добувають її з тварин, наприклад овець. Головна перевага вовни – це тепловіддача. Навіть коли її доповнюють синтетичними добавками, вона не втрачає свої властивості, тому користується широкою популярністю при виготовленні зимового гардеробу.

Заглянемо в історію

Використовувати хутро тварин почали дуже давно. Коли людство змогло приручити кіз та овець, вони помітили, що з їхньої бавовни можна отримати міцні нитки, з яких доречно виготовити теплий одяг. Добували їх спеціальними гребнями чи вручну, так як ножиці винайшли набагато пізніше.

Деякі археологи були впевнені, що першими вовною почали користуватися в Грузії ще в доісторичних печерах 34 тисячі років тому до нашої ери. В час Давнього Риму в Європі хутро було популярним на рівні зі шкірою та льоном. Особливо одяг із вовни виготовляли для політиків та інших високопоставлених осіб. Згодом це переросло в вигідний бізнес, так як торгівля виробами з хутра приносили великий дохід.

Властивості шерстяних виробів

Хутро тварин ціниться якістю і популярністю, тому речі з нього особливі. Розглянемо всі його властивості:

  1. Воно не мнеться, тому не потребує особливого догляду та розгладжування.
  2. Стійке до забруднення.
  3. Не затримує на собі різноманітні запахи (диму, поту, їжі).
  4. Воно відштовхує від поверхні виробу воду, але приймає в себе вологу у вигляді пару. При цьому залишається абсолютно сухою і теплою на дотик.
  5. З нього виготовляють термобілизну, що значно розширює його застосування.

Догляд за шерстяними виробами

Прати вироби із вовни потрібно тільки з пральними порошками для бавовняних виробів. Зазвичай їх чистять вручну, але можна користуватися і пральними машинами-автомат при правильному режимі. Температура води повинна бути не більше 30˚, щоб не пошкодити тканину. А також її не можна викручувати та терти, потрібно просто розвісити одяг на спеціальні плечики. Шерстяні вироби не можна сушити на сонці, в пристроях для сушіння білизни та обігрівачах.

Вироби із овечої шерсті

Вироби із шерсті популярні не тільки своїм теплозберіганням, а і лікувальними властивостями. Вони придають власникам життєвої енергії, дозволяють тілу дихати, підвищують працездатність та сприятливі до дії шкідливих факторів навколишнього середовища. А також допомагають організму боротися з такими хворобами, як ревматизм, бронхіт, остеохондроз, різними видами алергій.

Овеча шерсть заспокійливо діє на нервову систему, дозволяє тілу дихати вільно і взимку, і влітку. Це природній матеріал, тому протипоказань щодо застосування фактично немає.

Великим попитом взимку користуються шерстяні рукавички. Вони потрібні як дорослим, так і дітям, так як руки завжди відкриті і найбільше піддаються холоду. Купити в’язані рукавиці можна на нашому сайті за доступною ціною і найкращої якості. Спішіть придбати тепло для рук собі та всій своїй сім’ї! Це – якість, комфорт, тепло і стиль. А ще вони можуть стати найкращим подарунком вашим близьким, так як увага та турбота ціниться найбільше. Так ми даруємо рідним свою любов.

You may also like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *